Regulamin

 1. Sprzedającym jest firma Power Gift Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Bytowie, ul. Miastecka 2 77-100 Bytów.
  NIP: 857-191-08-05
  REGON: 320971612
  KRS: 0000771196
  Pko Bp: 53 1020 4708 0000 7802 0046 2978
  nr rachunku:Zamówienie w sklepie można składać codziennie, za pośrednictwem strony www.powergift.com.pl
 2. Wszystkie ceny podane na stronie są cenami brutto. Podane ceny nie obejmują kosztów przesyłki.
 3. Zamówienia na towary oferowane w sklepie internetowym poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej sklepu.
 4. Zamówienia można składać codziennie 24 godziny na dobę. Zamówienia złożone w dni powszednie po godzinie 11:00, w soboty oraz w niedziele i święta, realizowane są w najbliższym dniu roboczym.
 5. Warunkiem realizacji zamówienia jest:
  – prawidłowe wypełnienie formularza w serwisie internetowym
  – zapłata przy pomocy jednego z dostępnych w serwisie sposobów płatności.
 6. Kupujący może w każdym czasie zrezygnować z prowadzenia dla niego konta poprzez jego usunięcie lub wysłanie wiadomości e-mail z żądaniem usunięcia konta na adres: sklep@powergift.eu
 7. Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje na wskazany przez niego adres e-mail, wiadomość zawierającą szczegóły zamówienia
 8. Zawarcie umowy pomiędzy Sklepem a Klientem następuje w momencie złożenia zamówienia przez Kupującego. Przedmiotem umowy sprzedaży jest towar wymieniony w zamówieniu.
 9. Przygotowanie zamówionych towarów do wysyłki następuje:
  – w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze – z chwilą potwierdzenia złożonego zamówienia,
  – w przypadku zamówień płatnych przelewem z góry – z chwilą wpływu pełnej kwoty zamówienia na konto bankowe sklepu.
  Złożenie zamówienia możliwe jest wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników sklepu.
 10. Prawa i obowiązki stron wynikające z zawartej umowy uregulowane są w ustawie z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny (Dz. U. z 1964 r. nr 16, poz. 93 z późniejszymi zamianami), w ustawie z dnia 02 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000r., nr 22, poz. 271 z późniejszymi zmianami) oraz w ustawie o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego z dnia 27 lipca 2002 r. (Dz.U. Nr 141, poz. 1176 z późn. zm.)
 11. Do każdego zamówionego produktu dołączany jest paragon lub, na życzenie, faktura VAT.
 12. Przyjęcie zamówienia będzie potwierdzone w ciągu 3 dni roboczych.
 13. Czas realizacji zamówienia:
  -Towary dostępne w magazynie wysyłamy jeszcze tego samego dnia jeśli potwierdzenie zamówienia nastąpiło do godziny 11:00.
  -towary na zamówienie wysyłamy w ciągu 3 dni roboczych
 14. Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie potwierdzenia przez sklep zamówienia. Również inne elementy oferty, takie jak zawartość zestawu, koszt dostawy oraz wszelkie pozostałe warunki są wiążące dla stron zgodnie z ich treścią w momencie potwierdzenia przez sklep zamówienia.
 15. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego.
 16. Za zamówiony towar można zapłacić przelewem bankowym, kartą kredytową lub otrzymać przesyłkę za pobraniem. W przypadku wybrania przelewu towar zostanie wysłany po zaksięgowaniu wpłaty na konto Power Gift Sp. z o.o. Sp. k.
 17. Firma Power Gifft realizuje dostawy na terenie Polski. Wysyłki poza granice RP możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu z obsługą sklepu
 18. Koszt przesyłek i czas realizacji

  Rodzaj wysyłki

  Przewidywany
  czas dostawy

  Całkowity koszt dostawy

  wartość
  zamówienia

  koszt
  dostawy

  Przesyłka kurierska

  do 24 h
  w dni robocze

  13 zł – płatość przelewem

  17 zł – płatność przy odbiorze

 19. Koszt wysyłki doliczany jest do zamówienia i podany w wysłanym potwierdzeniu zamówienia.
 20. Produkty oferowane w sklepie są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych.
 21. Podstawą gwarancji i zwrotu towaru jest posiadanie dowodu zakupu produktów.
 22. W okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, klient ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość, składając sprzedawcy oświadczenie na piśmie.
 23. Reklamacje można zgłaszać pisemnie, w formie listu poleconego, na adres Power Gift, ul. Miastecka 2, 77-100 Bytów, bądź w formie elektronicznej na adres: sklep@powergift.eu. Reklamacje zostaną rozpatrzone nie później niż w terminie 14 dni od daty otrzymania zgłoszenia.
 24. Towar zwracany  należy przesłać na adres wskazany przez konsultanta sklepu na koszt kupującego.  Wysyłany sprzęt musi być należycie zabezpieczony. Do towaru musi być załączony oryginał dowodu zakupu.
 25. Klient odbierając przesyłkę zobowiązany jest do sprawdzenia jej zgodności z zamówieniem. Potwierdzając odbiór Kupujący uzyskuje prawo własności towaru i jego użytkowania.
 26. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki należy odmówić jej przyjęcia oraz spisać protokół uszkodzenia i skontaktować się z konsultantem sklepu www.powergift.com.pl
 27. Złożenie zamówienia oznacza zgodę na przetwarzanie przez firmę Power Gift Sp. z o.o. Sp. k. danych osobowych klienta wyłącznie w celu wysłania zamówionego towaru na wskazany adres.
 28. Oferta prezentowana przez Power gift Sp. z o.o Sp. k. nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 543 Kodeksu Cywilnego.
 29. W sprawach nie uregulowanych powyżej stosuje się odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.
  Złożenie zamówienia w Power gift Sp. z o.o Sp. k. oznacza zaakceptowanie postanowień tego regulaminu.